اوریاژ URIAGE

 اوریاژ URIAGE

اوریاژ _ Uriage

هر چه دانش بشر بیشتر می شود ، دانشمندان بیشتر به این نتیجه می رسند که بازگشت به طبیعت تنها راه بقای انسان است. روز به روز خواص بیشتری از گیاهان و مواد ارگانیک کشف می شود و طبیعتأ مردم تمایل بیشتری به استفاده از درمان های طبیعی پیدا می کنند. یکی از روش های درمان طبیعی ، چشمه های آب معدنی هستند. اوریاژ (Uriage) نام یک چشمه آب معدنی 2000 ساله در دامنه کوه های بلدون Belledone فرانسه است که بعد از هجوم قوم گل (Gallic Wars) ، رومی ها در توقفی که در کوه آلپ داشتند ، متوجه شدند که آب این چشمه خاصیت التیام بخشی دارد و تصمیم گرفتند اولین مرکز آب معدنی را در آنجا بنا کنند.
از آن سال فعالیت های متعددی از قبیل :
سال 1823: احداث مرکز آب معدنی روی حمام های قدیمی رومی
سال 1877: توسط آکادمی پزشکی به عنوان مکانی عام المنفعه به رسمیت شناخته شد .
سال 1920: uriage _ les _bains   به یک مرکز آب معدنی مدرن تبدیل شد که بارها توسط جوامع تراز اول اروپایی تآیید شد.مرکز آب معدنی اوریاژ تقریبا دو قرن است که به درمان بیماران مبتلا به بیماری های پوستی کمک می کند.مدت ها قل از اینکه مرکز آب معدنی اوریاژ ساخته شود ، ساکنان منطقه از فواید معجزه آسای چشمه آب معدنی بهره می بردند.
سال 1992: شکل گیری برند اوریاژ اولین محصولات آرایشی _ بهداشتی بر پایه آب معدنی اوریاژ تهیه شد و در سال 2001 کارخانه تولید کننده محصولات اوریاژ در کنار چشمه آب معدنی اوریاژ احداث گردید .
سال 2009: در این سال لابراتوارهای تخصصی پوست با محافظت از ترکیبات موٍثر منحصر به فرد اوریاژ این امکان را فراهم می کنند تا همه از فواید آب معدنی موجود در بقای محصولات پوستی بهره مند شوند.

      
حالت نمایش:
 1 2 3